Śląsk: Trwa akcja ratownicza po wstrząsie w kopalni Eko-Plus
rmf24.pl 5 dni temu
Zdjęcie: /Wojciech Olkusnik/East News /East News
Akcja ratownicza w prywatnej kopalni Eko-Plus w Bytomiu. W środę po południu doszło tam do podziemnego wstrząsu, a w wyrobisku pozostał jeden pracownik. Nie ma z nim kontaktu.
- Strona główna
- Medycyna
- Śląsk: Trwa akcja ratownicza po wstrząsie w kopalni Eko-Plus
Powiązane
Sprawa ojca Ziobry wraca. Ma zapaść wyrok
2 godzin temu
Utrudnienia w ZUS. Nie skorzystasz z trzech narzędzi
3 godzin temu
Polecane
113 posiedzenie Zarządu Powiatu
3 godzin temu















