Mailowe zapisy do dentysty, apteki i na badanie krwi. Jest odpowiedź resortu
Zdjęcie: Jednym z postulatów było rozszerzenie centralnej e-rejestracji m.in. o nocną i świąteczną opiekę zdrowotną Mediaphotos / Adobe
Ministerstwo Zdrowia odpowiedziało na petycję, w której zaproponowano rozszerzenie centralnej e-rejestracji m.in. na laboratoria, pracownie diagnostyczne i stomatologię oraz możliwość zapisywania się na świadczenia przez e-mail. Resort deklaruje dalszy rozwój systemu, jednak nie wszystkie postulaty mają szansę na realizację.














