Bez tego od 1 lipca NFZ nie zapłaci. Resort zdrowia obstaje przy swoim
Zdjęcie: MZ określa zasady przekazywania danych do centralnej e-rejestracji i procedurę wstrzymywania płatności z NFZ Andrey Popov / Adobe
Od 1 lipca przekazywanie harmonogramów przyjęć i dostępnych terminów do centralnej elektronicznej rejestracji stanie się jednym z warunków rozliczeń z NFZ. Choć podczas konsultacji publicznych placówki, samorządy i organizacje pracodawców alarmowały o ryzyku awarii oraz błędów systemów teleinformatycznych, Ministerstwo Zdrowia utrzymało zasadnicze rozwiązania projektu.














