Zwrot w aferze Szpitala Południowego. Pół miliona złotych wróciło do lekarza

dziennik.pl 4 godzin temu
Zdjęcie: Piotr Skiba


"Pół miliona złotych, które lekarz i były radny Ursusa z Koalicji Obywatelskiej zwrócił przelewem Szpitalowi Południowemu, zostało mu odesłane" - poinformowała Prokuratura Okręgowa w Warszawie.
Idź do oryginalnego materiału