Stracił przytomność podczas policyjnej interwencji i zmarł w szpitalu. Trwa wyjaśnianie sprawy

rp.pl 1 dzień temu
Zdjęcie: Foto: Adobe Stock


Trwa wyjaśnianie okoliczności interwencji, do której doszło w niedzielę na Białołęce, gdy funkcjonariusze próbowali zatrzymać 37-latka. Jak poinformowała policja w trakcie obezwładniania mężczyzna stracił przytomność i pomimo udzielonej pomocy medycznej po kilku godzinach zmarł w szpitalu.
Idź do oryginalnego materiału