Tych prezentów nauczyciele nie chcą. Trafiają na dno szafy
Zdjęcie: Nauczyciele podkreślają, że najbardziej cenią symboliczne gesty, takie jak kwiaty czy kartki z podziękowaniami New Africa / Adobe
Koniec roku szkolnego to czas podziękowań dla nauczycieli. Okazuje się jednak, iż nie wszystkie prezenty sprawiają pedagogom radość. Jak wynika z relacji zebranych przez portal StrefaEdukacji.pl, najbardziej problematyczne bywają kosztowne, zbyt osobiste lub po prostu niepraktyczne upominki.










![17-letni Janek i 15-letnia Eliza prowadzili resuscytację na Stawie Barbara w Katowicach. Uratowali życie mężczyźnie [Zdjęcia]](https://www.wkatowicach.eu/assets/pics/aktualnosci/2026-06/asdad.png)