Jest dyrektorką szpitala w Łosicach, ale równocześnie dorabia na dyżurach lekarskich. Grażyna Podlipniak-Sobczyńska zarobiła w ten sposób w 2025 r. 1,7 mln zł brutto. W rozmowie z WP mówi, iż to pracoholizm, ale równocześnie zaznacza, iż gdyby nie jej praca, to oddział dziecięcy w szpitalu trzeba by było zamknąć.