Izba Lekarska dostała 13 mln zł na szkolenie lekarzy i lekarzy dentystów

wykop.pl 1 dzień temu
Celem jest kształcenie podyplomowe 1500 lekarzy i dentystów. Lekarze mogą zgłosić się na kursy Medycyna cyfrowa, Orzecznictwo lekarskiej, Organizacja Ochrony Zdrowia Wojsk, Flebologia, Całościowa ocena geriatryczna czy szkolenie rzeczników odpowiedzialności zawodowej i sądów lekarskich.
Idź do oryginalnego materiału