Zakaz dla Argentyńczyków. Zalegają? Mogą stracić mundial 2026
Zdjęcie: Mundial 2026 tylko nie dla wszystkich. Na liście jest 13 tys. osób JEFFREY MCWHORTER / PAP/EPA
13 tys. rodziców może stracić mundialowe emocje. Argentyna przekazała USA listę osób zalegających z alimentami i chce, by nie zostały wpuszczone na stadiony podczas MŚ 2026. Na razie nie zapadła decyzja FIFA ani władz USA, ale sprawa wywołuje ogromne emocje.





![Ostrzeżenie przed wysokim stężeniem ozonu. Co to oznacza dla naszego zdrowia? [KOMUNIKAT]](https://dziennikplocki.pl/wp-content/uploads/2026/06/1-10.jpg)





