Spór o Szpital Południowy. Bosak grzmiał o "gówniarzu"

wiadomosci.wp.pl 3 godzin temu
W Polsat News doszło do sporu Krzysztofa Bosaka z Magdaleną Sroką o doniesienia ze Szpitala Południowego. Politycy komentowali wypowiedzi lekarza Emila Jędrzejewskiego o zagrożeniu dla pacjentów i przemocy między medykami. Bosak przekonywał, iż w sytuacji zagrożenia życia nie pozostałby bierny.
Idź do oryginalnego materiału