Trzaskowski: Szpital Południowy z nową radą nadzorczą. W składzie prawniczka, lekarz i urzędniczka
Zdjęcie: Znamy skład nowej rady nadzorczej Szpitala Południowego Piotr Nowak / PAP
Warszawski Szpital Południowy ma nową radę nadzorczą. Prezydent Warszawy <b>Rafał Trzaskowski</b> podał, iż weszli do niej <b>Anna Walicka-Dąbrowska</b>, <b>Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka</b> i prof. <b>Mariusz Bidziński</b>.










![17-letni Janek i 15-letnia Eliza prowadzili resuscytację na Stawie Barbara w Katowicach. Uratowali życie mężczyźnie [Zdjęcia]](https://www.wkatowicach.eu/assets/pics/aktualnosci/2026-06/asdad.png)