Były minister zdrowia o aferze Kacprzyka: powstają patologiczne zjawiska podkupowania sobie lekarzy
Zdjęcie: Zdaniem Bartosza Arłukowicza problem wysokich wynagrodzeń w ochronie zdrowia wynika z wad całego systemu Radek Pietruszka / PAP
– Trzeba wyciągać wnioski. Doktor został zwolniony. Prokuratura wkroczyła i słusznie. Ci, którzy z takim wielkim wzmożeniem moralnym to komentują, muszą uderzyć się we własne piersi – mówił były minister zdrowia Bartosz Arłukowicz na antenie RMF24. Jego zdaniem afera wokół zarobków Dawida Kacprzyka ujawniła problemy całego systemu ochrony zdrowia.













![Chełmscy diabetycy i emeryci wrócili z turnusu rehabilitacyjnego nad morzem [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-chelmscy-diabetycy-i-emeryci-wrocili-z-turnusu-rehabilitacyjnego-nad-morzem-zdjecia-1782200347.jpg)


