Szykuje się nowa ulga dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. choćby 280 zł oszczędności

rp.pl 4 godzin temu
Zdjęcie: Foto: PAP/Radek Pietruszka


Osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności, dzieci z orzeczeniem oraz ich opiekunowie już niedługo mogą zyskać nową ulgę. Chodzi o zwolnienie z opłat miejscowych i uzdrowiskowych. Ministerstwo Finansów i Gospodarki chce w ten sposób wyrównać zasady i ograniczyć koszty wyjazdów turystycznych, rehabilitacyjnych oraz leczniczych.
Idź do oryginalnego materiału