Lekarze nie wytrzymują. "Usłyszałem: weź sobie hydro, bo ręce ci się trzęsą" [WIDEO REPORTAŻ]
Zdjęcie: Biały fartuch, czarne myśli. Obejrzyj wideo reportaż Newsweeka.
— Zawsze się płacze po stracie dziecka. Pytanie tylko, czy w toalecie szpitalnej, czy dopiero w samochodzie po dyżurze — mówi neonatolożka z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Wielu lekarzy walczy depresją, zaburzeniami lękowymi, bezsennością, uzależnieniami od leków. Często nie chcą o tym mówić, ale dla nas zrobili wyjątek.








