Lekarz od afery w Szpitalu Południowym chciał otworzyć klinikę. Wspólnikiem miał być Robert Lewandowski

dziennik.pl 4 godzin temu
Zdjęcie: Lekarz od afery w Szpitalu Południowym chciał otworzyć klinikę. Wspólnikiem miał być Robert Lewandowski


Polską wstrząsnęła afera w Szpitalu Południowym związana z gigantycznymi zarobkami rezydenta Dawida Kacprzyka i skróconej ścieżce leczenia dla członków Koalicji Obywatelskiej. Jak informuje "Gazeta Wyborcza" lekarz, który ujawnił cześć nieprawidłowości, do których dochodziło w placówce medycznej chciał otworzyć w Warszawie klinikę sportową. Jego wspólnikiem miał być Robert Lewandowski.
Idź do oryginalnego materiału